آشنایی با جزیره رویایی کیش

 

عکسهای دیدنی از جزیره زیبای کیش

 

شب خیابانهای کیش

 

ساحل مرجان

 

کشتی یونانی

 

لاک پشت

 

ساحل مرجان

 

گل کاکتوس در ساحل مرجان

 

درخت سبز

 

ساحل مرجان

 

اسکله تفریحی کیش

خیابانهای کیش

+ نوشته شده در  چهارشنبه 16 بهمن1387ساعت 12:42  توسط داریوش مومن - مرضیه اسماعیلی  | 

نرم افزار نقشه جزیره کیش برای موبایل یک نرم افزار منحصر بفرد است و تنها با نصب این نرم افزار است که شما می توانید متوجه تفاوت این نقشه با سایر نقشه ها بشوید.
این نقشه شامل تمامی اطلاعات مورد نیاز شما در جزیره کیش می باشد. از جمله نقشه ( که مطمئناً محور ماجراست!! )، بازارها و مراکز خرید، رستوران ها، مراکز گردشگری و تفریحی، مراکز خدماتی و ... .
نرم افزار نقشه را در ۳ بزرگنمایی مختلف نشان می دهد و در هر مرحله شما می توانید با سرعت های مختلف بر روی نقشه حرکت نمایید. هرگاه نشانه شروع به چشمک زدن نمود، بدانبد که یه یکی از مراکز خدماتی یا ...ی جزیره رسیده اید و با فشردن یک کلید می توانید به راحتی اطلاعات آن مرکز را در اختیار داشته باشید.
در این نرم افزار اطلاعات مربوط به بازارها و مراکز خرید بسیار کامل می باشد. در این قسمت منویی تحت عنوان "برند" وجود دارد که با استفاده از آن براحتی می توانید مراکز عرضه کننده برند مورد علاقه خود را بیابد. تمامی غرفه ها بر اساس محصولات و خدماتی که ارائه می دهند به ۱۶ گروه دسته بندی شده اند تا شما بتوانید در کمترین زمان محصول یا خدمات مورد علاقه خود را دریافت نمایید.
سایر اطلاعات جزیره از قبیل رستوران ها، مراکز گردشگری و تفریحی، مراکز خدماتی، مساجد، مراکز فرهنگی، بانک ها، مراکز درمانی، هتل ها، آژانس های هواپیمایی، سازمان ها و مراکز دولتی و تلفن ها ضروری نیز در این نرم افزار تعبیه شده اند.
حجم این نرم افزار که شامل کلیه اطلاعات + نقشه با بهترین کیقیت می باشد بسیار پایین می باشد.
از دیگر امکانات جانبی نرم افزار نقشه جزیره کیش آنست که شما می توانید به وسیله ی SMS، در جریان اطلاعات آنلاین جزیره، قرار گرفته و همزمان در یک قرعه کشی نیز شرکت کنید. برای این منظور اگر هنوز نقشه را نصب نکرده اید می توانید با ارسال یک SMS شامل عدد ۱ اگر میهمان جزیره می باشید، و شامل عدد ۲ چنانچه کیشوند می باشید، به شماره ۱۰ ۱۰۰ ۲۲ ۰۹۳۶، به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شوید. 

 

 

دانلود نقشه جزیره کیش برای موبایل (فرمت جاوا)

+ نوشته شده در  چهارشنبه 16 بهمن1387ساعت 11:40  توسط داریوش مومن - مرضیه اسماعیلی  | 

در این قسمت دو نقشه از جزیره کیش را برای شما قرار داده ام. نقشه اول دارای کیفیت خوب و با حجم حدود یک مگابایت می باشد. نقشه دوم دقیقا مانند نقشه اول است. با این تفاوت که نقشه دوم دارای راهنمای اماکن نیز می باشد که با استفاده از آن پیدا کردن اماکن مختلف بر روی نقشه بسیار ساده تر است. همچنین نقشه دوم دارای کیفیت عالی بوده و حجم آن در حدود سه مگابایت می باشد.

برای دانلود هر نقشه به دو روش می توانید عمل کنید:
۱- روی لینک دانلود مربوط به نقشه مورد نظر کلیک کنید تا آن نقشه در یک پنجره جدید باز شود. سپس نقشه را با استفاده از راست کلیک بر روی آن و انتخاب گزینه ...Save Picture As در محل مورد نظر خود ذخیره کنید.
 ۲- روی لینک دانلود مربوط به نقشه مورد نظر راست کلیک کنید. سپس از منویی که باز می شود روی گزینه ...Save Target As کلیک کرده و نقشه را در محل مورد نظر خود ذخیره کنید.

 

دانلود نقشه جزیره کیش (کیفیت خوب ، حجم 1.08MB) 

 

دانلود نقشه جزیره کیش با راهنمای اماکن (کیفیت عالی ، حجم 2.93MB)

+ نوشته شده در  چهارشنبه 16 بهمن1387ساعت 10:42  توسط داریوش مومن - مرضیه اسماعیلی  |